---Zilemizin havasını, suyunu ve özel tatlarını özleyenleri biraz olsun dindirmek isteyen herkesin ,Organik,Özlediğiniz Doğal, Katkısız, Yöresel ürünleri burada bulabilirsiniz.
---Her şeyin yapay ve katkılı olduğu bugünlerde, Yöresel doğal lezzetlerin tadını özleyenler için kaçırılmayacak fırsatlar var!

ZİLE'DE SU DEĞİRMENİ UNU (ORGANİK-DOĞAL UN)

DEĞİRMENCİ ,HAMDİ ŞAHİNTÜRK

Yüzde yüz doğal kepekli su değirmeni unu üretiyoruz. Şifa, kalite, sağlık ve lezzeti içinde bulunduran tarihi un değirmenlerinin unlarına artık dönüş başladı. Orijinal kaynak suyu ile çalışan un değirmeninde öğütülen buğday, mısır ve çavdar ununu, toptan ve perakende olarak, bir telefonla Türkiye’nin her tarafına adrese teslim ediyoruz.
İçinde insan sağlığına yararlı tüm vitamin ve minareleri bulunduran unumuz ile yapacağınız ekmek, daha lezzetlidir, birçok hastalığa şifa vermektedir, insanı uzun süre tok tutmaktadır, az tüketildiğinden daha ekonomik olmaktadır.
Su değirmeni ekmeği; vitamin ve mineral bakımından çok zengindir. Çiğneme müddetini uzatır, tükürük salgısını arttırdığı için fazla gıda alımını önler. Midede fazla kalacağı için acıktırmaz. Bağırsaklardaki geçişleri hızlandırır. Kan şekeri ve yağlar üzerinde olumlu tesir yapar.

UN TEMİNİ İÇİN TELEFON NUMARAMIZ
HAMDİ ŞAHİNTÜRK
GSM 0543 541 51 56