---Zilemizin havasını, suyunu ve özel tatlarını özleyenleri biraz olsun dindirmek isteyen herkesin ,Organik,Özlediğiniz Doğal, Katkısız, Yöresel ürünleri burada bulabilirsiniz.
---Her şeyin yapay ve katkılı olduğu bugünlerde, Yöresel doğal lezzetlerin tadını özleyenler için kaçırılmayacak fırsatlar var!

HAKKIMIZDA

---DİKKAT-CAUTION
Sitemizin içerisinde yer alan ürün bilgileri sadece bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır.
---Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan 'yer sağlayıcı' olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre; site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim bölümünden bize ulaşabilirler.
---Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, ürün listesi,Kalitesi ve sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer işletme tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online hizmet almak için resmi web sayfalarını ziyaret edebilir bilgi alabilirsiniz.
---Burada adları geçen ürünlerden bizler sorumlu değiliz.