---Zilemizin havasını, suyunu ve özel tatlarını özleyenleri biraz olsun dindirmek isteyen herkesin ,Organik,Özlediğiniz Doğal, Katkısız, Yöresel ürünleri burada bulabilirsiniz.
---Her şeyin yapay ve katkılı olduğu bugünlerde, Yöresel doğal lezzetlerin tadını özleyenler için kaçırılmayacak fırsatlar var!

Harnup Pekmezi450 Gr Harnup pekmezi Keçi boynuzu adlı bitkiden özenle üretilen içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan %100 doğal bir üründür. Doğal enerji ve şifa kaynağıdır. Cam şişe ambalajdır.

Özkaleli harnup pekmezi Antalya ve civarından getirilip zile''deki fabrikamızda işlediğimiz; Keçiboynuzu adı verilen bitkinin işlenmesi sonucu elde edilen bir doğal pekmezdir. Tadı çok güzel ve hoştur. 450 gram şişe ve 800 gram şişe olmak üzere iki türde paketlenip satışa sunulmaktadır. Harnup pekmezi bir kalsiyum ve enerji deposudur. Bu özelliğinden dolayı gelişme çağındaki çocuklarda, kansızlığın giderilmesinde, öksürük gibi üst solunum yolu enfeksiyonlarının giderilmesinde önemli bir besin kaynağıdır.