---Zilemizin havasını, suyunu ve özel tatlarını özleyenleri biraz olsun dindirmek isteyen herkesin ,Organik,Özlediğiniz Doğal, Katkısız, Yöresel ürünleri burada bulabilirsiniz.
---Her şeyin yapay ve katkılı olduğu bugünlerde, Yöresel doğal lezzetlerin tadını özleyenler için kaçırılmayacak fırsatlar var!

Zile Doğal Dut Pekmezi

Karadut tam bir antioksidant deposu...
Taze sıkılmış karadut suyunun, yorgunluk ve halsizliğe son verdiği ve yaşlanmayı önlediği belirtiliyor.
İşte karadutun bilinmeyen faydaları...
---Karadut, sürekli kendini yorgun hisseden ya da en ufak bir fiziksel aktivite yaptığı anda son derece yorgun bitkin düşen kişiler için tam bir enerji deposudur.
---Bağışıklık sisteminizin kuvvetlenmesi için, tam bir antioksidan deposu olan karadutun tüketilmesi son derece faydalı olur.
--- Karadutun özellikle cilt kırışıklıklarında ütü görevi gören etkisi vardır.
--- Bağırsak kurtlarından kurtulmak için sabahları aç karnınıza bir çay bardağının içine atacağınız karadutları tüketmeniz gün içersinde bağırsak kurtlarını döktüğünüzü görmenizi sağlayacaktır.
--- Kabızlık sorunu yaşayan kişilerin karadut tüketmeleri bağırsaklarının düzenli çalışmasını sağlayarak kabızlık probleminden kurtulmalarına fayda gösterecektir.
--- Birçok vitamini içinde barındıran karadut suyu, kanı temizleme özelliğinden dolayı anemi hastalarına da tavsiye ediliyor.
---Ağız içindeki bakterilerin,Pamukcukların,iyileşmeyen yaralar için tavsiye ediliyor..